Filtr s aktivním uhlím pro čističku AP168W

Neohodnoceno
 
 

Filtr s aktivním uhlím a fotokatalytické, molekulární síto pro čističku vzduchu AP168W.

Cena 537,19 Kč bez DPH
650 Kč    
Kód produktu 670
Značka Warmtec
Kategorie Čističky vzduchu - příslušenství
 

Uhlíkový filtr určený pro čističku vzduchu Warmtec AP168W. Životnost filtrů je přibližně 12 měsíců (v závislosti na intenzitě používání čističky a úrovni znečištění v místnosti). Chcete-li si užívat čistý vzduch po mnoho let, nezapomeňte je vyměnit!

Výrobce doporučuje vyměňovat filtry alespoň jednou ročně. Doporučujeme měnit dvakrát ročně - na jaře před sezónou alergií a na podzim před topnou sezónou.

Co je součástí sady:

Uhlíkový filtr
Skládá se ze 3 menších filtrů, které jsou pro uživatele neviditelné, Jedná se o: filtr s aktivním uhlím, fotokatalytický filtr, molekulární síto.

Filtr s aktivním uhlím účinně odstraňuje formaldehydy, benzeny, xyleny, těkavé aromatické uhlovodíky a všechny druhy nepříjemných pachů (včetně cigaretového kouře).

Fotokatalytický filtr: fotokatalýza je urychlování chemických reakcí. Rozdrcený oxid titaničitý při působení světla zvyšuje baktericidní účinek UV filtru.
Molekulární síto pohlcuje těkavé organické látky ze vzduchu, pomáhá také regenerovat uhlíkové lože, což prodlužuje životnost filtru s aktivním uhlím.